Метод розведення

На нашій фермі використовується метод розведення із маточного поголів’я (початок розмноження з лютого-березня), в полі (з травня по жовтень).

Равликова ферма складається з приміщення для маточного стада та інкубатора, де витримані необхідні умови для вирощування молюсків. Також має бути поле для відгодівлі равликів і теплиця для утримання маленьких равликів навесні.

У приміщенні для маточного стада маємо спеціальні стелажі із деревини.

Для равликів необхідно створити сприятливі умови. Для утримання маточного стада забезпечуємо в приміщенні м’який клімат із температурою 15-25 °С та підвищеною вологістю (від 75% до 95%).

Молюскам треба забезпечити густу рослинність та полив. Зазвичай на земельній ділянці біля ферми, навесні висіваємо ріпак. Для поливу використовуємо свердловину з чистою водою, бо вона впливатиме і на здоров’я равликів, і на смакові властивості їхнього м’яса.

Для укриття та відгодівлі равликів потрібні дерев’яні щити — саме під ними равлики ховаються у спеку. На ці щити вдень насипаємо спеціальний корм.

Своїм клієнтам ми надаємо наступні послуги: доставка живих їстівних равликів Helix aspersa Muller (у стані анабіозу), та можемо розглянути поставку готової продукції в замороженому вигляді. Також готові презентувати равлики в будь-який зручний для вас час.

В контексті безпечності харчових продуктів та простежуваності продуктів, вирощування равликів дає можливість ідеально контролювати походження тварин та якість споживаної їжі (рослин, злаків, добавок). Крім того, равлики розміщені на ділянках (без забруднення ґрунту), що є важливим елементом.